Про компанію

Компанія Plantokon вдосконалює якість житття людини та всіх соціальних сфер, щоб відповідально годувати Світ і забезпечувати його продовольчу та економічну безпеку. Підтримуючи наше бачення Світу через якісну і здорову продукцію і любові до планети, ми дотримуємося cтратегії розвитку корисних для здоров'я продуктів, просуваючи безпечні для клімату рішення у живленні та вирощуванні сільськогосподарських культур, переробці культур і технологічні рішення з використанням дронів для сільського господарства. Наукова діяльність Plantokon зосереджена на зростанні парку дронів для всіх соціальних сфер , який створює цінність для наших клієнтів, акціонерів, партнерів і суспільства в цілому, а також забезпечує найкращий в Світі продовольчий виробничо-збутовий ланцюг.

Зосередившись на виробництві органо-мінеральних добрив,дронів ми прагнемо сприяти Світовій економіці, підтримуючи перехід на екологічно чисті технології повітряних перевезень.

Заснована в 2019 році.

Ласкаво просимо!

Безпілотні літальні апарати (БПЛА), або дрони, досить швидко увійшли у нашу повсякденну реальність. Для багатьох логістичних, будівельних, моніторингових, охоронних та страхових компаній — дрони стали основним інструментом отримання даних. І перелік компаній, що знаходять у своїх бізнес-процесах завдання для дронів, постійно розширюється.

Але якщо для багатьох галузей дрони — це перспективний інструмент, що може підвищити ефективність роботи компанії, то для галузі сільського господарства, замість питання «Чи використовувати дрони?», все частіше ставляться питання: «Хто може забезпечити необхідну кількість техніки, її якісне використання та професійне обслуговування?».

«Де знайти висококласних пілотів і хто може їх підготувати?».

Рішенням цих питань стало створення українською науково-виробничою компанією «PLANTОKON»:

• Центральної диспетчерської служби безпілотної аграрної авіації України «УКРАГРОДРОНСЕРВІС», • Вищої льотної школи безпілотної аграрної авіації України «PLANTОAIR» та організації проведення, спільно з ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» — Перших професійних курсів пілотів-операторів БПЛА «AGRODRONE-PLANTОAIR».

Дізнатися більше